Different Sound is op zoek naar koorleden!

LET OP! Onderstaand bericht is vanuit de oude website gemigreerd. De weergave kan hierdoor niet optimaal zijn en foto’s kunnen ontbreken in onderstaand artikel.

WIJ ZIJN OP ZOEK!

Op dit moment is er plaats in ons koor voor een eerste alt en een eerste
sopraan!

Wij zoeken enthousiaste, leergierige, muzikale, gemotiveerde dames die het erg leuk vinden om samen met ons te zingen.

Ben jij geïnteresseerd en wil je de sfeer eens proeven binnen ons koor? Kom dan eens langs op onze repetitie avond. We repeteren iedere maandagavond van 20:00 tot 22:00 uur in MFA De Doarpsfinne te Minnertsga.

Wil je meer informatie? Kijk eens op onze website www.differentsound.nl óf op onze facebookpagina. Of neem even contact op met onze secretaris Evelien Spek, 0518-850107 / 06-39829815 of stuur ons een e-mail: koordifferentsound@gmail.com.

Delen van dit bericht wordt zeer gewaardeerd!