Dirigent gezocht

Vrouwenpopkoor Bitchbeat uit Bitgummole zoekt per 1 oktober een dirigent (m/v) 

Wie zijn wij: 

Popkoor Bitchbeat is in 2014 opgericht. De naam Bitchbeat staat voor het volgende: Bit(ch) voor Bitgum en Bitgummole en de ch omdat wij geen zoetsappig koor willen zijn. Beat omdat wij er naar streven een uptempo koor te zijn met sterke popnummers. 

Popkoor Bitchbeat is een enthousiast en warm, 3-stemmig popkoor. Het repertoire is populair en veelzijdig; muziek van de jaren ’60 tot nu. Onze leden variëren in de leeftijd vanaf 25 jaar en ouder en het koor bestaat nu uit 15 zangeressen.  

We zingen met pianobegeleiding. We streven naar een mooie koorklank en we versterken onze zang met eenvoudige choreografie. We werken met bladmuziek, maar noten lezen is geen vereiste voor de leden. Plezier voor het met elkaar zingen is het belangrijkste. De dirigent leert de leden de stof grotendeels tijdens de repetities. Soms wordt van de leden inzet en voorbereiding thuis gevraagd. Wij repeteren wekelijks van 20.00 tot 22.00 uur op maandag in Bitgummole. We treden enkele keren per seizoen op, voornamelijk in de regio bij plaatselijke activiteiten. 

Wie zoeken wij? 

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste gedreven dirigent (m/v) die: 

  • in het bezit is van of studerend is voor een diploma koordirectie of een gelijkwaardig niveau 
  • affiniteit heeft met moderne muziek (Pop, Rock, Soul) 
  • zichzelf continu blijft ontwikkelen en openstaat voor feedback 
  • ons muzikaal kan inspireren en ons koor kan laten groeien 
  • van een groep mensen een sociaal geheel houdt en/of kan maken 
  • kan enthousiasmeren en motiveren 
  • een balans kan vinden tussen intensief en serieus repeteren en het plezier van samen muziek maken 

Wij geven voorkeur aan iemand die: 

  • ervaring heeft in het dirigeren en leiden van groepen 
  • goed kan pianospelen 
  • nieuwe nummers kan arrangeren c.q. geschikt kan maken 

Meer informatie en solliciteren 

Heb je nog vragen? Dit kan per mail of bellen met Ietje Bosgra 06-55916149 (na 18.00 uur).  Heb je interesse? Stuur dan voor 29 september 2021 een reactie met jouw motivatie en CV via de mail naar  popkoorbbe@gmail.com.  Een proefles geven aan het koor is onderdeel van  de sollicitatieprocedure.  

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.